ورکشاپ سونوگرافی ریه – رفع اشکال

شما نماينده كدام برند سونوگرافی هستید؟

ما نماینده انحصاری برند سونوگرافی موبایل سونواستار هستیم.

گارانتی و خدمات پس از فروش سونوگرافی برند سونواستار چقدر هست؟

دستگاه های ما تحت نظر اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی وارد می شوند و مطابق قانون اداره کل، شامل یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

آیا شرکت شما در وزارت بهداشت و اداره تجهیزات ثبت شده است؟

بله، شرکت ایده گستر قدرت و سونوگرافی برند سونواستار هردو ثبت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی می باشند.

سونوگرافی موبایل شما چه تاییدیه های جهانی دارد؟

سونوگرافی برند سونواستار دارای تاییدیه های غذا و دارو آمریکا (FDA)، تاییدیه بهداشت اروپا (CE) و ISO1385، بعلاوه تاییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.

تفاوت بین سونوگرافی موبایل، هندهلد، جیبی و پرتابل در چیست؟

همگی کاملا به یک معنا می باشند و به دستگاه های سونوگرافی در سایز موبایل و عموما بدون سیم گفته می شود.

شما فقط دستگاه سونوگرافی عرضه می کنید؟

خیر، محصولات دیگر ما شامل آندوسکوپ های فلکسیبل و ویدیو لارنگسکوپ ها می باشند.

شما وارد کننده هستید یا تولیدکننده؟

ما وارد کننده هستیم و تمام فعالیت شرکت تحت نظر اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی می باشد.

برای گروه قلب و عروق چه دستگاهی رو پیشنهاد می کنید؟

دستگاه سونوگرافی مدل L4PC برای سونوگرافی قلب و عروق مناسب است.

متخصص عروق بهتر است کدام مدل از دستگاه های سونوگرافی هندهلد را تهیه کند؟

دستگاه لینیر با قابلیت تصویربرداری کالر داپلر، پاور داپلر و پالس ویو. ما مدل L4C رو به شما پیشنهاد می کنیم.

سونوگرافی های شما قابلیت تصویربرداری تحت مودهای کالر داپلر، پاور داپلر، پالس ویو و موشن را دارند؟

بله، عموم مدل های ما قابلیت تصویربرداری تحت مدهای موشن، کالر داپلر، پاورداپلر و پالس ویو را با کیفیت بسیار بالا دارند.

دستگاه های سونوگرافی همراه شما نیاز به مانیتور مجزا دارند؟

خیر، تمامی سونوگرافی های موبایل ما به گوشی، تبلت و کامپیوتر شما متصل می شوند. نرم افزار سونوگرافی ما تمامی لوازم الکترونیک شما را ساپورت میکند.

دستگاه های سونوگرافی جیبی شما نیاز به اپلیکیشن دارند؟

بله، اپلیکیشن ما بصورت رایگان از اپل استور و گوگل پلی تحت اسم wirelessusg قابل دانلود می باشد و کاملا رایگان است.

اپلیکیشن سونوگرافی موبایل شما برای چه مدل دستگاه ها و سیستم عامل هایی کار می کند؟

این اپلیکیشن بر روی سیستم عامل های اندروید (Android)، IOS و ویندوز (Window) کار می کند.

دستگاه آندوسکوپ فلکسیبل را چندبار می توان مصرف کرد؟

با توجه به یکبار مصرف بودن کالا، پیشنهاد ما مصرف برای یک بیمار و یک مرتبه می باشد.

دستگاه اندوسکوپ فلکسیبل شما نیاز به مانیتور دارد؟

بله و مانیتور مخصوص آن را میتوانید از خود ما تهیه کنید.

برای متخصصین ریه چه دستگاه سونوگرافی هندهلدی را پیشنهاد می کنید؟

دستگاه مناسب برای تصویربرداری سطحی و عمقی از ریه، دیدن افیوژن ها، تخلیه مایع ریه تحت گاید سونوگرافی، دیدن قلب تحت مد فیزآرای بصورت فورچمبر و حرکت دریچه تحت مد موشن، سونوگرافی جیبی مدل C5PL می باشد. این دستگاه سونوگرافی دارای یک سر عمقی (پروب کانوکس)، یک سر سطحی(پروب لینیر) و پروب فیزآرای می باشد.

با دستگاه سونوگرافی موبایل شما می توان مایع آزاد ریه را دید و درناژ پلورال افیوژن انجام داد؟

بله، سونوگرافی مدل C5PL سونواستار دارای یک سر عمقی (پروب کانوکس)، یک سر سطحی(پروب لینیر) و پروب فیزآرای می باشد و برای تصویربرداری سطحی و عمقی از ریه، دیدن افیوژن ها، تخلیه مایع ریه تحت گاید سونوگرافی، دیدن قلب تحت مد فیزآرای بصورت فورچمبر و حرکت دریچه تحت مد موشن دستگاه بسیار مناسبی می باشد.

شرکت شما در اداره تجهیزات به عنوان نماینده سونوگرافی هندهلد ثبت شده است؟

بله، شرکت ایده گستر قدرت و سونوگرافی برند سونواستار هر دو ثبت اداره کل تجهیزات و ملزومان پزشکی می باشند.

شرکت شما چه دستگاه های دیگری وارد می کند؟

برونکوسکوپ فلکسیبل، سیستوسکوپ فلکسیبل و ویدیو لارنگسکوپ

مشخصات سونوگرافی صورت باید چگونه باشد؟

دستگاه سونوگرافی صورت علاوه بر مشخصات متداول یک پروب سونوگرافی و مدهای تصویربرداری کالر داپلر و پالس ویو میبایست حتما فرکانس 14 مگاهرتز و مد تصویربرداری پاور داپلر رو نیز داشته باشد. مد پاور داپلر به دلیل حساسیت بسیار بالا نسبت به رنگ، شریان و ورید می تواند تمامی عروق (حتی ریزترین موارد) را برای شما به سرعت تشخیص داده و از تزریق اشتباه که میتواند منجر به بلاک و یا کامپرس شدن رگ بشود؛ جلوگیری کند! با داشتن نقشه عروق صورت از عوارض و عواقب تزریق اشتباه جلوگیری می کنید. ضمنا دستگاه سونوگرافی صورت باید میکرو لینیر باشد تا به شما قدرت مانور بالایی روی صورت بدهد و سایز کلی پروب باید بسیار کوچک و ظریف باشد تا مانع پوشانده شدن صورت بیمار و از بین بردن دید فیزیکی و راحت پزشک به صورت بیمار نشود. حتما از دستگاههایی با وزن کمتر از 240 گرم استفاده کنید! دستگاههای سونوگرافی با وزن بالای 240 گرم باعث خستگی شدید دست و ارتروز در دراز مدت خواهند شد. از دستگاه های گران قیمت پرهیز کنید، سونوگرافی صورت برای شما ایجاد درامد نخواهد کرد و صرفا برای تشخیص بهتر شما و جلوگیری از عواقب تزریق اشتباه میباشد، پیشنهاد ما دستگاه مدل L5PC برند سونواستار است.

برای سونوگرافی نقشه عروق صورت چه دستگاه سونوگرافی پیشنهاد می کنید؟

دستگاه سونوگرافی صورت علاوه بر مشخصات متداول یک پروب سونوگرافی و مدهای تصویربرداری کالر داپلر و پالس ویو میبایست حتما فرکانس 14 مگاهرتز و مد تصویربرداری پاور داپلر رو نیز داشته باشد. مد پاور داپلر به دلیل حساسیت بسیار بالا نسبت به رنگ، شریان و ورید میتونه تمامی عروق (حتی ریزترین موارد) رو برای شما به سرعت تشخیص بده و از تزریق اشتباه که میتونه منجر به بلاک و یا کامپرس شدن رگ بشود جلوگیری کنه! با داشتن نقشه عروق صورت از عوارض و عواقب تزریق اشتباه جلوگیری میکنید. ضمنا دستگاه سونوگرافی صورت باید میکرو لینیر باشه تا به شما قدرت مانور بالایی روی صورت بده و سایز کلی پروب باید بسیار کوچک و ظریف باشه تا مانع پوشانده شدن صورت بیمار و از بین بردن دید فیزیکی و راحت پزشک بصورت بیمار نشود. حتما از دستگاههایی با وزن کمتر از 250 گرم استفاده کنید! دستگاههای سونوگرافی با وزن بالای 250 گرم باعث خستگی شدید دست و ارتروز در دراز مدت خواهند شد. از دستگاههای گران قیمت پرهیز کنید، سونوگرافی صورت برای شما ایجاد درامد نخواهد کرد و صرفا برای تشخیص بهتر شما و جلوگیری از عواقب تزریق اشتباه میباشد، پیشنهاد ما دستگاه مدل L5PC برند سونواستار است.

وزن دستگاههای سونوگرافی موبایل شما چقدره؟

وزن دستگاه سونوگرافی برند مختلف متفاوت هست ولی یک اصل کلی این است که حتما از دستگاههایی با وزن کمتر از 250 گرم استفاده کنید! دستگاههای سونوگرافی با وزن بالای 250 گرم باعث خستگی شدید دست و ارتروز در دراز مدت خواهد شد.

پروب های موبایل چقدر شارژ نگه میدارن؟

پروب سونوگرافی موبایل 3-4 ساعت شارژ نگه میدارد. برای برخی از برندها این عدد به زیر 1.5 ساعت عدول میکنه که این موضوع اصلا خوب نیست! شما در طول روز به شارژ چند باره پروب سونوگرافیتون نیاز پیدا میکنید اگر زمان کارکرد باتری شما پایین 3-4 ساعت باشد. تمامی پروب های ما (لینک صفحه تمامی پروب ها) دارای باتری قوی با کارکرد 3.5 ساعت میباشند.

چقدر عکس و فیلم سونوگرافی میتونم در سونوگرافی موبایلم ذخیره کنم؟

با توجه به اینکه سونوگرافی شما به موبایل، تبلت یا کامپیوتر شما وصل میشه! میزان ذخیره اطلاعات متناسب با حافظه تعریف شده برای این لوازم میباشد و ارتباطی با دستگاه سونوگرافی ندارد.

میتونم عکس سونوگرافی رو ذخیره کنم؟

بله، دستگاه هاس سونوگرافی ما (لینک صفحه تمامی پروب ها) به شما این امکان رو میدن که ضمن ذخیره تصاویر سونوگرافی بصورت فیلم و عکس گزارش نویسی هم بکنید.

میتونم فیلم سونوگرافیم رو سیو کنم؟

بله، دستگاه هاس سونوگرافی ما بله، دستگاه هاس سونوگرافی ما(لینک صفحه تمامی پروب ها) به شما این امکان رو میدن که ضمن ذخیره تصاویر سونوگرافی بصورت فیلم و عکس گزارش نویسی هم بکنید.

به شما این امکان رو میدن که ضمن ذخیره تصاویر سونوگرافی بصورت فیلم و عکس گزارش نویسی هم کنید.

چند نفر میتونن همزمان صفحه سونوگرافی رو ببینن؟

دستگاههای سونوگرافی موبایل ما (لینک صفحه تمامی پروب ها) امکان این رو دارن که بدون محدودیت جا و مکان و تعداد مخاطب تصاویر سونوگرافیتون رو به اشتراک و نمایش بزارید، این امکان بسیار مهم و بزرگی هست برای مراکز درمانی آموزشی، کسانی که نیاز به مشورت راجع به بیمار و تصویر مشخصی دارن، آمبولانس و اشتراک گزاری تصاویر و...

امکان تلمدیسین دارن سونوگرافی های موبایل شما؟!

دستگاههای سونوگرافی موبایل ما (لینک صفحه تمامی پروب ها) امکان این رو دارن که بدون محدودیت جا و مکان و تعداد مخاطب تصاویر سونوگرافیتون رو به اشتراک و نمایش بزارید. ضمنا امکان اشتراک گزاری تصاویر سونوگرافی بصورت دایکام و یا تحت سوشیال مدیا ها نیز ممکن میباشد.

فیلم استفاده از دستگاههای سونوگرافی همراه شما رو کجا میتونم ببینم؟

اغلب پروب های سونوگرافی ما دارای فیلم تصویربرداری واقعی و تجربه پزشک نسبت به اون دستگاه هستن. برای دیدن فیلم ها باید از لینک زیر وارد لیست پروب ها بشوید و مدل مورد نظرتون رو انتخاب و اطلاعات، کاتالوگ و فیلم اون پروب سونوگرافی رو مشاهده کنید.

امکان استفاده دستگاه سونوگرافی موبایل شما از نزدیک هم هست؟

برای دیدن دستگاه تیم دمو ما با دستگاه سونوگرافی مربوط به فیلد کاری شما میتونن خدمتتون برسن. برای هماهنگی دیدن و استفاده از دستگاه سونوگرافی با شماره های شرکت در تماس باشید.

پرسنل برای دمو دستگاه دارین؟

بله، ما پرسنل فنی مرد و خانم جهت تست و دمو دستگاههای سونوگرافیمون داریم. برای دیدن دستگاه تیم دمو ما با دستگاه سونوگرافی مربوط به فیلد کاری شما میتونن خدمتتون برسن. برای هماهنگی دیدن و استفاده از دستگاه سونوگرافی با شماره های شرکت در تماس باشید.

آموزش سونوگرافی هم دارید؟

بله، ما ضمن اینکه نماینده انحصاری سونوگرافی پرتابل برند سونواستار در ایران هستیم آموزش سونوگرافی هم انجام میدیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت در تماس یاشید.

برای متخصصین طب فیزیکی چه دستگاهی رو پیشنهاد میدید؟

یکی از بهترین دستگاههای سونوگرافی برای گروه طب فیزیکی دستگاه مدل C5PL هست. این دستگاه با توجه به داشتن پروب لینیر امکان تصویربرداری از مفصل، عصب و عضله و ضمنا تزریق تحت گاید سونوگرافی رو ممکن میکنه. ضمنا برای تزریق اسپاینال مجهز به پروب سونوگرافی عمقی هم هست. این دستگاه قیمت بسیار ایده آلی داره و شامل یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هست.

برای متخصصیص ارتوپدی چه دستگاهی رو پیشنهاد میدید؟

یکی از بهترین دستگاههای سونوگرافی برای گروه طب فیزیکی دستگاه مدل L4C هست. این دستگاه با توجه به داشتن پروب لینیر امکان تصویربرداری از مفصل، استخوان، تاندون ها، عصب و عضله و ضمنا تزریق تحت گاید سونوگرافی رو ممکن میکند.

برای متخصصین اطفال دستگاه سونوگرافی موبایل شما چه کاربردی داره؟

دستگاه سونوگرافی موبایل کاربردهای بسیار متنوعی برای متخصصین اطفال منجمله سونوگرافی های کبد، کلیه، طحال، مثنانه،.... داره! ولیکن یکی از مواردی که اخیرا مورد توجه بسیاری از منخصصین اطفال قرار گرفته سونوگرافی هیپ نوزاد برای تشخیص زود هنگام مشکلات مفصلی و استخوانی نوزاد و رفع به موقع آن ها هست. ما دستگاه سونوگرافی مدل L4C رو برای استفاده متخصصین اطفال پیشنهاد میکنیم.

اینتنسیویست ها کدام مدل دستگاه شما رو عموما تهیه میکنن؟

سونوگرافی مدل C5PL سونواستار دارای یک سر عمقی (پروب کانوکس)، یک سر سطحی(پروب لینیر) و پروب فیزآرای میباشد و برای تصویربرداری سطحی و عمقی از ریه، دیدن افیوژن ها، تخلیه مایع ریه تحت گاید سونوگرافی، دیدن قلب تحت مد فیزآرای بصورت فورچمبر و حرکت دریچه تحت مد موشن، گرفتن اکسس از عروق و ... دستگاه بسیار مناسبی میباشد.

این دستگاه تمامی مدهای تصویربرداری رو شامل میباشد. برای دیدن نمونه تصاویر این پروب وارد صفحه سونوگرافی مدل C5PL شوید.

متخصصیص طب اورژانس هم از دستگاه سونوگرافی موبایل استفاده میکنن؟

یکی از مخاطبین اصلی دستگاههای سونوگرافی پرتابل متخصصین طب اورژانس هستن. سونوگرافی مدل C5PL سونواستار دارای یک سر عمقی (پروب کانوکس)، یک سر سطحی(پروب لینیر) و پروب فیزآرای میباشد و برای تصویربرداری سطحی و عمقی از ریه، سونوگرافی FAST، دیدن افیوژن ها، تخلیه مایع ریه تحت گاید سونوگرافی، دیدن قلب تحت مد فیزآرای بصورت فورچمبر و حرکت دریچه تحت مد موشن، گرفتن اکسس از عروق و ... دستگاه بسیار مناسبی میباشد.

این دستگاه تمامی مدهای تصویربرداری رو شامل میباشد. برای دیدن اطلاعات، کاتالوگ و نمونه تصاویر این پروب وارد صفحه سونوگرافی مدل C5PL شوید.

آمبولانس ها هم به این دستگاه سونوگرافی موبایل تجهیز شدن!؟

تهیه پروب سونوگرافی توسط اوژانس و آمبولانس ها در حال رایزنی و انجام میباشد. و حتما یکی از مخاطبین اصلی دستگاههای سونوگرافی پرتابل تکنسین های آمبولانس و متخصصین طب اورژانس هستن. سونوگرافی مدل C5PL سونواستار دارای یک سر عمقی (پروب کانوکس)، یک سر سطحی(پروب لینیر) و پروب فیزآرای میباشد و برای تصویربرداری سطحی و عمقی از ریه، سونوگرافی FAST، دیدن افیوژن ها، تخلیه مایع ریه تحت گاید سونوگرافی، دیدن قلب تحت مد فیزآرای بصورت فورچمبر و حرکت دریچه تحت مد موشن، گرفتن اکسس از عروق و ... دستگاه بسیار مناسبی میباشد.

این دستگاه تمامی مدهای تصویربرداری رو شامل میباشد. برای دیدن اطلاعات، کاتالوگ و نمونه تصاویر این پروب وارد صفحه سونوگرافی مدل C5PL شوید. ضمنا در شرکت ایده گستر قدرت آموزش سونوگرافی برای افرادی که تا به امروز کمتر با تصویربرداری توسط سونوگرافی آشنا شدن نیز مهیا میباشد.

برای هلیکوپتر امداد و زمین فوتبالم کارایی داره؟

بله دقیقا همین هست! یکی از بهترین دستگاههای سونوگرافی برای گروه پزشکی ورزشی دستگاه مدل L4C هست. این دستگاه با توجه به داشتن پروب لینیر امکان تصویربرداری از مفصل، استخوان، تاندون ها، عصب و عضله و ضمنا تزریق تحت گاید سونوگرافی رو ممکن میکنه

چند سال هست پروب های سونوگرافی همراه شما در ایران استفاده میشه؟

بالغ بر 4 سال است که دستگاه سنوگرافی برند سونواستار در ایران سابقه داره.

میتونم با سونوگرافی همراه شما تزریق اسپاینال و اپیدورال انجام بدم؟

یکی از بهترین دستگاههای سونوگرافی برای تزریق تحت گاید سونوگرافی دستگاه مدل C5PL هست. این دستگاه با توجه به داشتن پروب لینیر امکان تصویربرداری از مفصل، عصب و عضله رو ممکن میکنه. ضمنا برای تزریق اسپاینال مجهز به پروب سونوگرافی عمقی هم هست. این دستگاه قیمت بسیار ایده آلی داره و شامل یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هست.

کدوم مدل دستگاه رو برای تزریق اسپاینال پیشنهاد میدید؟

یکی از بهترین دستگاههای سونوگرافی برای تزریق تحت گاید سونوگرافی دستگاه مدل C5PL هست. این دستگاه با توجه به داشتن پروب لینیر امکان تصویربرداری از مفصل، عصب و عضله رو ممکن میکنه. ضمنا برای تزریق اسپاینال مجهز به پروب سونوگرافی عمقی هم هست. این دستگاه قیمت بسیار ایده آلی داره و شامل یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هست.

سوزن تحت سونوگرافی شما خوب دیده میشه؟

بله، تصویر سوزن زیر دستگاههای سونوگرافی ما با وضوح بسیار بالا قابل رویت میباشد. به صفحه سونوگرافی صورت مدل L5PC برید و ویدیو سوزن تحت سونوگرافی رو داخل صفحه مشاهده بفرمایید.

میخوام فیلرهای قبلی صورت بیمارم رو سونوگرافی کنم، کدوم دستگاه خوبه برام؟!

برای سونوگرافی فیلرهای قدیمی بیمار دستگاه مدل L5PC یکی از بهترین و به قیمت ترین دستگاه سونوگرافی صورت هست. ضمنا از این دستگاه برای تشخیص مپ رگ های صورت به جهت جلوگیری از تزریق اشتباه هم استفاده میشود.

فیلرهای مختلف صورت تحت سونوگرافی چطور دیده میشن؟!

ما یک مقاله تخصصی برای این موضوع منتشر کردیم. لطفا برای مطالعه این مقاله اینجا کلیک کنید.

آیا میتونم حرکت دریچه و یا ۴ حفره قلبی رو با سونوگرافی شما ببینم؟ کدوم مدل؟

بله، هرچند که سونوگرافی قلب نیاز به دستگاههای پیشرفته و مبله داره ولی این موضوع با سونوگرافی مدل L4PC هم امکان پذیر میباشد.

کبد و اندام شکمی رو خوب میشه دید با سونوگرافی همراه شما؟

بله، با سونوگرافی های کانوکس ما شما تمامی ابدومن رو میتونید به خوبی اسکن کنید. برای نمونه میتونید به تصاویری که با پروب شکمی دستگاه C5PL گرفته شده مشاهده کنید.

برای دام کوچک هم دستگاه سونوگرافی دارید؟

بله، ما چندین دستگاه برای دام داریم که میتونید از لینک زیر وارد صفحه مشخص پروب دام ما (مانند مدل C4PL) بشوید و اطلاعات مورد نیازتون رو دریافت کنید. امروزه بسیاری از دامپزشکان از سونوگرافی های این شرکت برای سونوگرافی ماهیان خاویاری و فیل ماهی، سونوگرافی تشخیص آبستنی دام کوچک و بزرگ، سونوگرافی دام کوچک در منزل استفاده میکنن.

برای ماهی خاویاری یا فیل ماهی دستگاه سونوگرافی داربد؟

بله، ما چندین دستگاه برای دام داریم که میتونید از لینک زیر وارد صفحه مشخص پروب دام ما (مانند مدل C4PL) بشوید و اطلاعات مورد نیازتون رو دریافت کنید. لینک صفحه C4PL. امروزه بسیاری از دامپزشکان از سونوگرافی های این شرکت برای سونوگرافی ماهیان خاویاری و فیل ماهی، سونوگرافی تشخیص آبستنی دام کوچک و بزرگ، سونوگرافی دام کوچک در منزل استفاده میکنن.

دیدم همکاران ما دستگاه سونوگرافی شما رو برای ماهیان و ابزیان تهیه کردن، کدوم مدل هست؟

بله، ما چندین دستگاه برای دام داریم که میتونید از لینک زیر وارد صفحه مشخص پروب دام ما بشوید و اطلاعات مورد نیازتون رو دریافت کنید. پروب C5PL با اینکه یک پروب انسانی هست ولی باتوجه به مقاومت خوب پروب نسبت به آب مورد توجه همکاران برای سونوگرافی ماهیان قرار گرفته. امروزه بسیاری از دامپزشکان از سونوگرافی های این شرکت برای سونوگرافی ماهیان خاویاری و فیل ماهی، سونوگرافی تشخیص آبستنی دام کوچک و بزرگ، سونوگرافی دام کوچک در منزل استفاده میکنن.

دستگاه سونوگرافی ماهی شما ضد آب هست؟

دستگاه سونوگرافی مدل C5PL ما مقاومت بسیار بالایی نسبت به آب دارد. ولی رعایت اصول نگهداری و مجاورت پروب با آب بسیار حایز اهمیت میباشد.

برای تشخیص ابستنی گوسفند کدوم پروب سونوگرافی خوبه؟

برای تشخیص آبستنی گوسفند میتونید از پروب سونوگرافی C5PL و یا C4PL ما استفاده کنید.

من پرورش سگ انجام میدم؛ کدوم سونوگرافی برای تشخیص ابستنی سگ ژرمن خوبه؟

برای تشخیص آبستنی سگ ژرمن میتونید از پروب سونوگرافی C5PL و یا C4PL ما استفاده کنید.

دستگاه شما برای سونوگرافی در منزل دام خوبه؟!

بله، بسیاری از همکاران شما با توجه به پرهزینه بودن تاسیس مراکز دامپزشکی و همچنین کمبود پزشک سونوگرافیست دام در منزل، به خرید دستگاههای سونوگرافی پرتابل و سونوگرافی دام روی آوردن. برای اینکار از پروب سونوگرافی C5PL و یا C4PL ما استفاده میشه. سونوگرافی دام در منزل با توجه به سختی آوردن دام به دامپزشکی و مواجه دام با بیماری های دام های دیگر ازدید صاحبان دام بسیار جذاب میباشد.

برای تشخیص ابستنی گاو و اسب چه مدل دستگاهی رو پیشنهاد میدید؟! دستگاه سونوگرافی دام بزرگ دارید؟!

برای تشخیص آبستنی دام بزرگ ما 2 پروب سونوگرافی مشخص داریم(مدل vc و vl). با استفاده از پروب سونوگرافی ما دیگر نیازی به توشه رکتال با دست نیست. ضمنا تمامی پروب های سونوگرافی ما بدون سیم هستند.

متخصصین غدد از دستگاه سونوگرافی موبایل شما استفاده میکنن؟

بله، ما پروب های لینیر بسیار با کیفیتی داریم که مورد استقبال بسیاری از متخصصین غدد قرار گرفته، اسکن تیرویید و کاروتید، تشخیص نودول تیرویید، اف ان ای FNA، بایوپسی و ... از جمله کارهایی هست که با دستگاه مدل L4C ما انجام میشود.

متخصصین پزشکی ورزشی هم دستگاه شمارو استفاده میکنن؟ کدوم مدل؟

یکی از بهترین دستگاههای سونوگرافی برای گروه پزشکی ورزشی دستگاه مدل L4C هست. این دستگاه با توجه به داشتن پروب لینیر امکان تصویربرداری از مفصل، استخوان، تاندون ها، عصب و عضله و ضمنا تزریق تحت گاید سونوگرافی رو ممکن میکنه.

گروه زنان زایمان از سونوگرافی های شما استفاده میکنن؟

بله ما دستگاه مشخص برای گروه زنان و زایمان و مامایی داریم، دستگاه مدل C5TC ما در مراکز درمانی مهمی چون بیمارستان امام خمینی تهران، و همچنین بیمارستان طالقانی و شریعتی مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه زنان ما دارای پروب کانوکس برای سونوگرافی رحم، تخمدان، جنین و اندازه گیری های آن و همچنین پروب سونوگرافی واژینال برای سونوگرافی بیماریهای انتهای لگن میباشد. هر دو پروب دارای مدهای موشن، کالر داپلر، پاور داپلر و پالس ویو میباشند. پروب بصورت اتومات تمامی اندازه گیری های مربوط به جنین رو انجام میدهد و این پروب مقاومت بالایی نسبت به آب نیز دارد.

ماما ها نیز از این پروب برای سونوگرافی تشخیصی و متداول زنان ازجمله دیدن ای یو دی استفاده میکنند. این پروب سونوگرافی بصورت بدون سیم به موبایل شما متصل میشود.

دستگاه سونوگرافی زنان شما اندازه گیری جنین رو انجام میده؟

بله ما دستگاه مشخص برای گروه زنان و زایمان و مامایی داریم، دستگاه مدل C5TC ما در مراکز درمانی مهمی چون بیمارستان امام خمینی تهران، و همچنین بیمارستان طالقانی و شریعتی مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه زنان ما دارای پروب کانوکس برای سونوگرافی رحم، تخمدان، جنین و اندازه گیریهای آن و همچنین پروب سونوگرافی واژینال برای سونوگرافی بیماریهای انتهای لگن میباشد. هر دو پروب دارای مدهای موشن، کالر داپلر، پاور داپلر و پالس ویو میباشند. پروب بصورت اتومات تمامی اندازه گیری های مربوط به جنین منجمله طول استخوان فمور، دور جمجمه، ..... و همچنین صدای قلب جنین رو انجام میدهد. این پروب مقاومت بالایی نسبت به آب نیز دارد.

ماما ها نیز از این پروب برای سونوگرافی تشخیصی و متداول زنان ازجمله دیدن ای یو دی استفاده میکنند. این پروب سونوگرافی بصورت بدون سیم به موبایل شما متصل میشود.

کدوم مدل دستگاه برای گروه زنان و زایمان هست؟

بله ما دستگاه مشخص برای گروه زنان و زایمان و مامایی داریم، دستگاه مدل C5TC ما در مراکز درمانی مهمی چون بیمارستان امام خمینی تهران، و همچنین بیمارستان طالقانی و شریعتی مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه زنان ما دارای پروب کانوکس برای سونوگرافی رحم، تخمدان، جنین و اندازه گیریهای آن و همچنین پروب سونوگرافی واژینال برای سونوگرافی بیماریهای انتهای لگن میباشد. هر دو پروب دارای مدهای موشن، کالر داپلر، پاور داپلر و پالس ویو میباشند. پروب بصورت اتومات تمامی اندازه گیری های مربوط به جنین منجمله طول استخوان فمور، دور جمجمه، ..... و همچنین صدای قلب جنین رو انجام میدهد. این پروب مقاومت بالایی نسبت به آب نیز دارد.

ماماها نیز از این پروب برای سونوگرافی تشخیصی و متداول زنان ازجمله دیدن ای یو دی استفاده میکنند. این پروب سونوگرافی بصورت بدون سیم به موبایل شما متصل میشود.

صدای قلب جنین رو میتونم با دستگاه سونوگرافی موبایل شما بگیرم؟

بله صدای قلب جنین یکی از ابتدایی ترین کارهایی هست که میتونید با پروب سونوگرافی زنان و زایمان ما انجام بدید. ما دستگاه مشخص برای گروه زنان و زایمان و مامایی داریم، دستگاه مدل C5TC ما در مراکز درمانی مهمی چون بیمارستان امام خمینی تهران، و همچنین بیمارستان طالقانی و شریعتی مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه زنان ما دارای پروب کانوکس برای سونوگرافی رحم، تخمدان، جنین و اندازه گیریهای آن و همچنین پروب سونوگرافی واژینال برای سونوگرافی بیماریهای انتهای لگن میباشد. هر دو پروب دارای مدهای موشن، کالر داپلر، پاور داپلر و پالس ویو میباشند. پروب بصورت اتومات تمامی اندازه گیری های مربوط به جنین منجمله طول استخوان فمور، دور جمجمه، ..... و همچنین صدای قلب جنین رو انجام میدهد. این پروب مقاومت بالایی نسبت به آب نیز دارد.

ماماها نیز از این پروب برای سونوگرافی تشخیصی و متداول زنان ازجمله دیدن ای یو دی استفاده میکنند. این پروب سونوگرافی بصورت بدون سیم به موبایل شما متصل میشود.

صدای قلب جنین رو چطوری ذخیره کنم؟

شما میتونید صدای قلب جنین رو هم بصورت صدا و هم فیلم ذخیره کنید. ضمنا امکان ارسال این صدا و فیلم بصورت فایل و از طریق سوشیال مدیا و ایمیل برای پروب C5TC نیز فراهم شده است.

دستگاه سونوگرافی موبایل به کار چه افرادی میاد؟

دستگاه سونوگرافی موبایل برای تمامی گروه های پزشکی و به جهت تشخیص و درمان بهتر مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه سونوگرافی موبایل بگیرم یا دستگاه سونوگرافی مبله؟ دقت هر کدام چقدر است؟

اگر شما رادیولوژیست هستید و گزارشنویسی انجام میدید، میبایست از دستگاه سونوگرافی مبله استفاده کنید. ولی گروه های پزشکی به غیر از رادیولوژیست های عزیز با توجه به انجام صرف کارهای تشخیصی و مرغوم به صرفه بودن قیمت پروب های سونوگرافی موبایل و کارایی 95% نسبت به دستگاههای مبله، میتونن از صرف هزینه های بالا اجتناب کنن و با یک دهم قیمت برای خودشون سونوگرافی موبایل با 95% افیشینسی دستگاه مبله تهیه کنن. ضمنا یکی از محاسن بزرگ دستگاه سونوگرافی موبایل کوچک، سبک، همراه بودن و اتصال راحت آنها به موبایل پزشک میباشد.

من متخصص درد هستم؛ کدوم مدل دستگاه شما برای کار من خوبه؟

متخصصین درد میتونن از پروب L6C ما که یک پروب لینیر بیسیم با کیفیت تصویر بسیار خوب میباشد استفاده کنن. یکی از محاسن این پروب سونوگرافی نمایش بسیار خوب نیدل میباشد. از این پروب سونوگرافی برای تزریق تحت گاید استفاده بسیار مناسبی میشود.

تزریق درون مفصلی رو با کدوم مدل سونوگرافی همراه میشه خوب انجام داد؟

برای تزریق درون مفصل پزشکان میتونن از پروب L6C و یا پروب L4C ما که پروب های لینیر بیسیم با کیفیت تصویر بسیار خوب میباشد استفاده کنن. یکی از محاسن این پروب های سونوگرافی نمایش بسیار خوب نیدل میباشد. از این پروب سونوگرافی برای تزریق تحت گاید استفاده بسیار مناسبی میشود.

دستگاه سونوگرافی موبایل شما چه کمکی به ارولوژیست میکنه؟

ارولوژیست های عزیز از دستگاه مدل C5TC ما برای سونوگرافی کلیه، مثانه، عروق فوق کلیه، و سنگ و خونریزی داخل مثانه بعلاوه بیوپسی پروستات تحت گاید سونوگرافی استفاده میکنن. ضمنا پروب سونوگرافی مدل C5PL ما برای ارولوژیست هایی که کار ناباروری میکنن و نیاز به سونوگرافی بیضه پیدا میکنن یکی از ایده آل ترین پروهای سونوگرافی میباشد.

دستگاه سونوگرافی موبایل شما چه کمکی به متخصص زیبایی میکنه؟

متخصصین زیبایی از سونوگرافی مدل L5PC ما برای پیدا کردن مپ عروق صورت و جلوگیری از بلاک و کامپرس کردن عروق صورت بیمار که میتونه منجر به مشکلاتی چون نکروز، ریزش مو، التهاب یا در بعضی موارد منجر به کوری بشود رو بگیرن. ضمنا از این پروب برای تشخیص فیلرهای قبلی بیمار نیز استفاده میشود، چراکه عموما بیماران شما از نوع فیلرهای قبلی خود بی اطلاع هستن و این کار رو برای متخصصین زیبایی پیچیده میکنه!

دستگاه سونوگرافی موبایل شما چه کمکی به جراح عمومی میکنه؟

جراحان عمومی از دستگاه سونوگرافی مدل C5PL ما برای سونوگرافی های شکمی و سطحی و همچنین تخلیه مایع آزاد تشکیل شده بعد از اعمال زیبایی لیپولیز و لیپوساکشن تحت گاید سونوگرافی استفاده میکنن.

دستگاه سونوگرافی همراه شما چه کمکی به زنان و رایمان میکنه؟

صدای قلب جنین یکی از ابتدایی ترین کارهایی هست که میتونید با پروب سونوگرافی زنان و زایمان ما انجام بدید. ما دستگاه مشخص برای گروه زنان و زایمان و مامایی داریم، دستگاه مدل C5TC ما در مراکز درمانی مهمی چون بیمارستان امام خمینی تهران، و همچنین بیمارستان طالقانی و شریعتی مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه زنان ما دارای پروب کانوکس برای سونوگرافی رحم، تخمدان، جنین و اندازه گیریهای آن و همچنین پروب سونوگرافی واژینال برای سونوگرافی بیماریهای انتهای لگن میباشد. هر دو پروب دارای مدهای موشن، کالر داپلر، پاور داپلر و پالس ویو میباشند. پروب بصورت اتومات تمامی اندازه گیری های مربوط به جنین منجمله طول استخوان فمور، دور جمجمه، ..... و همچنین صدای قلب جنین رو انجام میدهد. این پروب مقاومت بالایی نسبت به آب نیز دارد.

ماما ها نیز از این پروب برای سونوگرافی تشخیصی و متداول زنان ازجمله دیدن ای یو دی استفاده میکنند. این پروب سونوگرافی بصورت بدون سیم به موبایل شما متصل میشود.

پروبی دارید هم پروبهای کانوکس، لینیر و قلبی رو داشته باشه؟

بله پروب مدل C5PL ما مجهز به هر سه پروب سونوگرافی عمقی، خطی و قلبی میباشد.

چرا رادیولوژیست ها علاقه ای به سونوگرافی موبایل ندارن؟

متاسفانه این موضوع به اشتباه بین پزشکان مطرح میشود. چراکه شما با سونوگرافی موبایل به هیچ عنوان قصد مرتفع کردن نیاز خودتون به رادیولوژیست و گزارشنویسی وی را ندارید و عملا این موضوع نیز ممکن نیست. شما از سونوگرافی موبایل خوب صرفا برای مقاصد تشخیصی و درمان موفق و مطمعن تر بیمارتون استفاده خواهید کرد. بنابراین رادیولوژیست های عزیز تداخلی بین سونوگرافی موبایل و کار خود نمیبینن و مشکلی از دید ایشان نیست. سونوگرافی هندهلد با ارتقاع سطح تشخیص کمک شایانی به تمامی جوامع پزشکی و انسانی کرده است و از این بایت مورد تقدیر همه جامعه میباشد.

چه کسانی باید سونوگرافی مبله بخرن و سونوگرافی موبایل برای چه افرادی خوبه؟

اگر شما رادیولوژیست هستید و گزارشنویسی انجام میدید، میبایست از دستگاه سونوگرافی مبله استفاده کنید. ولی گروه های پزشکی به غیر از رادیولوژیست های عزیز با توجه به انجام صرف کارهای تشخیصی و مرغوم به صرفه بودن قیمت پروب های سونوگرافی موبایل و کارایی 95% نسبت به دستگاههای مبله، میتونن از صرف هزینه های بالا اجتناب کنن و با یک دهم قیمت برای خودشون سونوگرافی موبایل با 95% افیشینسی دستگاه مبله تهیه کنن. ضمنا یکی از محاسن بزرگ دستگاه سونوگرافی موبایل کوچک، سبک، همراه بودن و اتصال راحت آنها به موبایل پزشک میباشد.

قیمت دستگاه سونوگرافی پرتابل در مقایسه با سونوگرافی استیشنری چطوره؟

بسیار پایین تر میباشد، گروه های پزشکی به غیر از رادیولوژیست های عزیز با توجه به انجام صرف کارهای تشخیصی و مرغوم به صرفه بودن قیمت پروب های سونوگرافی موبایل و کارایی 95% نسبت به دستگاههای مبله، میتونن از صرف هزینه های بالا اجتناب کنن و با یک دهم قیمت برای خودشون سونوگرافی موبایل با 95% افیشینسی دستگاه مبله تهیه کنن. ضمنا یکی از محاسن بزرگ دستگاه سونوگرافی موبایل کوچک، سبک، همراه بودن و اتصال راحت آنها به موبایل پزشک میباشد.

مایع ازاد تشکیل شده بعد از لیپولیز و لیپوساکشن رو با کدوم دستگاه سونوگرافی پرتابل شما بهتر میشه دید و با سوزن تحت گایدسونوگرافی تخلیه کرد؟

جراحان عمومی از دستگاه سونوگرافی مدل C5PL ما برای سونوگرافی های شکمی و سطحی و همچنین تخلیه مایع آزاد تشکیل شده بعد از اعمال زیبایی لیپولیز و لیپوساکشن تحت گاید سونوگرافی استفاده میکنن. نیدل تحت گاید این سونوگرافی به وضوح قابل مشاهده میباشد.

دستگاه سونوگرافی موبایل شما چه اندازه گیری هایی رو انجام میده؟

دستگاههای سونوگرافی ما طول، مساحت، محیط، حجم، ضربان و زاویه رو بصورت عمومی و شدت و اندازه گیری های تخصصی جنین رو بصورت تخصصی انجام میدهد.

من ۱ سال دیگه درسم تموم میشه! اون موقع دستگاه سونوگرافی پرتابل شما خیلی گرون میشه؛ طرحی داربد من الان تهیه کنم پروب سونوگرافی رو ولی گارانتیش از ۱ سال دیگه شروع بشه؟

بله برای شرایط این چنینی تحت عنوان "پلن دانشجو" شرکت طرح تسهیل خرید پروب سونوگرافی رو داره. برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

دستگاه شما مصرف بیمارستانی داره؟

بله سونوگرافی های برند سونواستار با توجه به استاندارد بودن براساس پروتکل دایکام و قابلیت اشتراک تصویر به میزان نامحدود و قابلیت تلمدیسین و گزارشنوسی امروز در حال استفاده در بسیاری از مراکز آموزشی و درمانی کشور میباشد.

آیا دستگاه سونوگرافی شما رو بیمارستان ها هم تهیه کردن؟

بله بسیاری از مراکز درمانی خصوصی ودانشگاهی درحال استفاده از سونوگرافی موبایل برند سونواستار میباشند.

فیلرهای مختلف صورت رو میشه بگید چطوری تحت سونوگرافی تشخیص بدم؟

بله، مایک مقاله علمی بسیار جامع در رابطه با این موضوع منتشر کردیم که میتونید از لینک زیر مشاهده بفرمایید.

آموزش انلاین سونوگرافی ریه ندارید؟

ما برای تمامی گروه های پزشکی آموزش سونوگرافی رو داریم، برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با ما تماس بگیرید. ضمنا میتونید آموزش سونوگرافی ریه توسط استاد اردا کیانی را مشاهده کنید.

من تهران نیستم؛ تصویر سونوگرافی شکمی و سطحی با پروب سونوگرافیتون تهیه کردید؟ فیلمی دارید من بتونم ببینم؟

بله، تمامی مدل های ما در صفحه محصولات دارای نمونه تصاویر واقعی هستن. برای نمونه تصاویر تهیه شده با پروب سونوگرافی C5PL رو میتونید این پروب رو در سایت مشاهده کنید.

سونوگرافی پرتابل شما تاییدیه وزارت بهداشت امریکا FDA رو داره؟

بله، سونوگرافی برند سونواستار دارای تاییدیه غذا و دارو کشور آمریکا میباشد. و هم اکنون کمپانی SONOQUOE نماینده انحصاری سونوگرافی موبایل سونواستار در آمریکا میباشد.

سونوگرافی پرتابل شما تاییدیه وزارت بهداشت اروپا CE رو داره؟

بله، سونوگرافی برند سونواستار دارای تاییدیه وزارت بهداشت اروپا CE میباشد.

باتری سونوگرافی پرتابل شما چطور هست و چند ساعت کار میکنه؟

باتری از نوع لیتیومی هست و با 2.5 ساعت شارژ میتونه 3.5 ساعت فعالیت مداوم انجام بده

چقدر زمان لازمه تا پروب سونوگرافی کامل شارژ بشه؟

باتری سونوگرافی پرتابل ما از نوع لیتیومی هست و با 2.5 ساعت شارژ میتونه 3.5 ساعت فعالیت مداوم انجام بده.

اپلیکیشن سونوگرافی همراه شما روی گوشی ها و تبلت های اندروید و IOS کار میکنه؟

بله سونوگرافی موبایل برند سونواستار دارای اپلیکیشن مشخص برای گوشی و تبلت های اندروید و IOS میباشد که میتونید اون رو تحت نام WIRELESSUSG از گوگل پلی بصورت رایگان دانلود کنید.

تحویل پروب سونوگرافی چقدر زمان میبره؟

تحویل تمامی پروب های سونوگرافی همراه بصورت آنی میباشد.

امکان خرید اقساطی سونوگرافی پرتابل شما هست؟

بله، برای دریافت شرایط با مشاورین ما در تماس باشید.

تصویر سونوگرافی موبایل بهتره یا دستگاههای مبله؟

اگر شما رادیولوژیست هستید و گزارشنویسی انجام میدید، میبایست از دستگاه سونوگرافی مبله استفاده کنید. ولی گروه های پزشکی به غیر از رادیولوژیست های عزیز با توجه به انجام صرف کارهای تشخیصی و مرغوم به صرفه بودن قیمت پروب های سونوگرافی موبایل و کارایی 95% نسبت به دستگاههای مبله، میتونن از صرف هزینه های بالا اجتناب کنن و با یک دهم قیمت برای خودشون سونوگرافی موبایل با 95% افیشینسی دستگاه مبله تهیه کنن. ضمنا یکی از محاسن بزرگ دستگاه سونوگرافی موبایل کوچک، سبک، همراه بودن و اتصال راحت آنها به موبایل پزشک میباشد.

پروب سونوگرافی شما رو چطوری میتونم تهیه کنم؟

برای تهیه پروب هم میتونید با شماره های شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما شمارو راهنمایی کنن.

اگر دستگاه سونوگرافی از شما بخرم حتما باید بیام تهران برای دریافت؟

خیر، شرکت ما بصورت بسیار مطمئن پروب شمارو پس از تست اولیه و بسته بندی مطمعن توسط سرویس پستی تیپاکس ارسال خواهد کرد.

کیف سونوگرافی داره دستگاه های سونوگرافی موبایل شما؟

بله، تمامی دستگاه های سونوگرافی پرتابل ما دارای باکس آنتی شوک میباشند.

با توجه به بی سیم بودن ارتباط گوشی و پروب چقدر میتونم از پروب فاصله بگیرم؟

باتوجه به ارتباط پروب و گوشی از طریق امواج وای فای شما میتونید تا 20 متر هم از پروبتون فاصله بگیرید.

پاورداپلر پروب سونوگرافی شما تهیه ش هزینه جدا داره؟!

خیر تمامی پروب های سونوگرافی رنگی ما دارای مد پاور داپلر خواهند بود و شما نیاز به پرداخت مبلغ جداگونه نخواهید داشت.

برای سونوگرافی صورت وجود مد تصویربرداری پاورداپلر لازمه حتما؟

بله، با توجه به دقت بسیار بالا مد تصویربرداری پاور داپلر نسبت به کالر داپلر، در مکان های که با رگ های باریک و نازک روبرو هستیم (مثل صورت) مد تصویر برداری پاور داپلر یک رکن حتمی میباشد.

وزن پروب سونوگرافی موبایل چقدر اهمیت داره؟

یکی از نکات بسیار مهم وزن دستگاه سونوگرافی موبایل میباشد. همان قدر که وزن گوشی موبایلتون براتون اهمیت داره؛ همین حساسیت برای وزن دستگاه سونوگرافی پرتابل هم صادق هست. وزن بالای 250 گرم برای سونوگرافی جیبی خسته کننده و در بلند مدت منجر به آرتروز دست خواهد شد.

برای محافظت از زمین خوردن پروب شرکت شما چه پیش بینی هایی کرده؟

برای جلوگیری از زمین خوردن سهوی پروب میتونید از دستبندهای مخصوص پروب سونوگرافی استفاده کنید.

میتونم سالانه گارانتی و خدمات پروب سونوگرافی ام رو تمدید کنم؟

بله، شما با پرداخت سالانه 10%مبلغ پروب میتونید گارانتی پروب سونوگرافی تون رو تمدید کنید و از سرویس رایگان استفاده کنید.

آیا پروب سونوگرافی پرتابل شما دایکام (DICOM) رو ساپورت میکنه؟

بله پروب سونوگرافی ما پورت دایکام رو ساپورت میکند.

شما چند مدل پروب سونوگرافی هندهلد دارید؟

ما 16 ترکیب از انواع سونوگرافی کانوکس، لینیر، فیزآرای، میکروکانوکس و اندوکویتی داریم.

فرکانس پروب سونوگرافی زیبایی صورت چقدر باید باشه؟

پروب سونوگرافی زیبایی صورت باید فرکانس 14 مگاهرتز رو به جهت دیدن سطحی ترین عروق ساپورت کنه. فرکانس بالاتر مورد نیاز نمیباشد.

شرایط فروش اقساطی دارید؟ پروب سونوگرافی میخوام بخرم.

بله برای دریافت تسهیلات خرید با مشاورین فروش ما در تماس باشید

برای متخصصین بیهوشی کدام دستگاه رو پیشنهاد میکنید؟

تمامی دستگاههای لینیر ما برای متخصصین بیهوشی مناسب هستن. یکی از بهترین مدل ها سونوگرافی مدل L6C خواهد بود.

متخصص غدد میتونن با یک پروب لینیر تک سر نیازشون رو مرتفع کنن؟

بله متخصصی غدد میتونن از پروب سونوگرافی L4C ما استفاده کنن.

پروب سونوگرافی شما خارج از کشور با خودم ببرم کار میکنه؟

بله پروب سونوگرافی شما همه جا میتونه با شما باشه و بهتون خدمت کنه.

ویدیولارنگسکوپ با مانیتور بزرگ هم دارید؟ گلاید اسکوپ منظورمه!

بله، ما ویدیو لارنگسکوپ با مانیتور 7 اینچ داریم که میتونید از داخل دسته محصولات مشخصات اون رو مشاهده کنید.

برونکوسکوپ فلکسیبل یکبار مصرفتون رو چندبار میخوام استفاده کنم؟ میشه؟

پیشنهاد ما یکبار استفاده هست.

دستگاه شما مجهز به نیدل پانکچر گاید هست؟

بله ما روی دستگاه سونوگرافی صورت مدل L5PC بهتون نیدل گاید رایگان میدیم! و برای الباقی مدل دستگاه سونوگرافی ها قابل خرید و تهیه میباشد.

چند مورد فروش داشتید داخل کشور؟!

تعداد دقیق فروش ها از واحد فروش شرکت قابل استعلام هست، ولی موارد تا به امروز بالغ بر 170 دستگاه میباشد.

مراکز درمانی آموزشی هم ازتون خرید کردن؟

بله، ما در بسیاری از مراکز آموزشی و درمانی کشور دستگاه سونوگرافی و آندوسکوپی فلکسیبل در حال فعالیت داریم.

علت تناقض بعضی از مدل ها در سایت سونواستار با سایت شما چیست؟ برای مثال در سایت سونواستار مدل دستگاهی 5plc و در سایت شما c5pl قرار گرفته است.

توجه داشته باشید که این مدلی که در سایت ما هست، کد محصول در انبار ما است که با آن دستگاه مشخص می‌شود؛ در حالی که در سایت سونواستار کد محصول اصلی قرار داده شده است. شما می‌توانید در مشخصات محصولات کد قرار داده شده در آن را با سایت سونواستار مقایسه نمایید و متوجه می‌شوید تناقضی وجود ندارد.

0
    0
    سبد خرید شما
    سبد خرید خالی استبازگشت به فروشگاه